Projekt "Czas na audiobooki. Młodzieżowe Studio Nagrań, na start!". 23.07

Projekt "Czas na audiobooki. Młodzieżowe Studio Nagrań, na start!" realizowany przez Bibliotekę Publiczną działającą przy Centrum Kultury i Czytelnictwa MIGU Muszyna, w ramach Programu Równać Szanse 2023 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego operatorem jest Fundacja Civis Polonus, jest już na finiszu... Aktorskie zdolności naszych wspaniałych lektorów  ich radość, entuzjazm, pasję   i kreatywność mogliśmy podziwiać podczas ostatniego już nagrania, tym razem "Legend Doliny Popradu" autorstwa Jarosława Szabli. Serdecznie pozdrawiamy Pana Jarka.  Zapraszamy do naszej Biblioteki na wystawę malarstwa i rysunku autorstwa grupy plastyków.  Zaprezentowane prace pojawią się jako ilustracje okładek audiobooków. Gratulujemy!
Fot. Andrzej Krokowski