Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece w Muszynie. 29.06

29 czerwca w Bibliotece Publicznej w Muszynie odbyło się 6. tegoroczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Od lat reklamowana i ciesząca się wielką popularnością powieść Eleny Ferrante „Genialna przyjaciółka”, która doczekała się ekranizacji, nie zachwyciła nas. Ciekawa natomiast jest postać autorki Eleny Ferrante. To pseudonim, lecz nie wiadomo, kim jest twórczyni czy może twórca kilku jeszcze innych popularnych we Włoszech i w całej Europie powieści.
W naszej bibliotece poza 4 - tomowym Cyklem Neapolitańskim, dostępne są również : „Obsesyjna miłość” oraz „Zakłamane życie dorosłych”.
Na kolejne spotkanie z dobrą książką zapraszamy 20 lipca. Będzie to „Cafe Hiena” Jany Beňovej, słowackiej poetki, pisarki i felietonistki. Podszyta humorem historia czworga przyjaciół z bratysławskiego blokowiska wyróżniona została Nagrodą Literacką Unii Europejskiej.