Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - maj 2017

Maj to tradycyjnie miesiąc bibliotek, bibliotekarzy,  książek i czytelników. Uznałyśmy więc, że najlepszym miejscem na spędzenie godzinnego spotkania DKK będą Magiczne Ogrody na Zapopradziu.  Od kilku lat jest to w Muszynie miejsce szczególne,  gdzie wśród bujnej  roślinności i w zacisznych zakątkach można odpocząć, posłuchać świergotu ptaków  i…..poczytać.
Postanowiłyśmy trochę  „pobawić się „ książką, więc każda  z nas wybrała miejsca, w których z przyjemnością można byłoby, z dala od zgiełku i problemów dnia codziennego,  „zaczytać się” J.  .Nie tylko od święta……
Może warto kiedyś pozostawić w ogrodach własną, przeczytaną już książkę?  „Uwolnić ją”.  Dać jej drugie życie. By ktoś ją dostrzegł  i przeczytał? Bo przecież od lat modny jest tzw. bookcrossing!.

Na kolejne spotkanie, które odbędzie się  tuż przed wakacjami  29 czerwca,   tym razem w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Muszynie,  zapraszamy wszystkich, którzy przyjdą z dowolnie przeczytaną książką o najbardziej egzotycznych zakątkach naszej planety.