Ferie z Biblioteką w Muszynie 2017

Ferie z Biblioteką 2017 w Muszynie to cztery spotkania literacko-plastyczne odbywające się we wtorki i czwartki w Miejskiej Bibliotece w Muszynie.
Jednym z bohaterów zimowych zajęć był znany wszystkim Mikołajek, ale tym razem z nową przygodą związaną z zielonymi butami opisaną w książce "Mikołajek. Niczego się nie boję", ale też poznaliśmy Antka i Lusię, dzieci, z historii opowiedzianej przez Petera Carnavasa, które kochają książki, oraz Gabrysię i Szarkę, tytułową bohaterkę z opowiadania Ewy Nowak.
Dzieci uczestniczące w zajęciach poznawały nowe literackie historie, ale też był czas na tropienie śladów zwierząt w bibliotece, malowanie ulubionych bohaterów, niezwykle precyzyjne wyklejanie, fantazyjne kolorowanie, jak również układanie bajkowych puzzli, czy konstruowanie gigantycznego domino. W trakcie feryjnych spotkań odbył się turniej sprytu z grą jenga w roli głównej, oraz miała miejsce pasjonująca rozgrywka dla mistrzów spostrzegawczości.
Zapraszamy na ferie z biblioteką za rok.