Spotkanie autorskie z Agnieszką Urbańską w Filii w Żegiestowie

Gdy na podwórku nie ma księżniczki, czarodzieje są zajęci własnymi sprawami, a rączy rumak biega gdzieś daleko po zielonej łące, rycerze mogą wejść do piaskownicy.” (Agnieszka Urbańska, z książki „Rycerz na karuzeli”).
Dnia 8 października w Bibliotece Publicznej MIGU Muszyna – Filii w Żegiestowie, odbyło się spotkanie autorskie z panią Agnieszka Urbańską, pisarką, doktorem nauk humanistycznych, autorką książek dla najmłodszych czytelników, takich jak: „Zwierzaczki z dzikiej paczki”, „Opowieści z Kapciuchowa”, „Wandzia Węszynos i cienie z doliny”, „Potwór z ulicy Pomidorowej” i wielu innych. Spotkanie odbyło się w ramach projektu pt.” Podróże literackie”, realizowanego przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. W. Bazielicha w Starym Sączu, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu Partnerstwo dla Książki. Pani Agnieszka Urbańska w sposób mądry a jednocześnie zabawny opowiedziała nam o bohaterach swoich książek, opowieści te miały formę nie tylko rozmowy, ale także wesołej zabawy słownej, zgadywanek , niespodzianek (wyciąganych z tajemniczego woreczka).Mnóstwo pytań do autorki, dużo śmiechu i słodki poczęstunek towarzyszyły naszemu spotkaniu. Serdecznie dziękujemy !